Usługi pielęgnacyjne na cmentarzu

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę kompleksowych usług pielęgnacyjnych i porządkowych na cmentarzu w Wieluniu oraz najbliższej okolicy (np. Czarnożyły, Ruda, Krzyworzeka, Mokrsko, Wierzchlas), gdyż zadbane groby Naszych najbliższych są świadectwem pamięci o Nich. 


Nasza oferta stworzona zastała specjalnie z myślą o tych, którzy z jakiś powodów nie są w stanie regularnie odwiedzać grobów najbliższych czy to w rocznicę śmierci, urodzin, imienin, Święto Zmarłych czy w każdej innej sytuacji ,w której chcieliby Państwo dać znak Swojej pamięci o Najbliższych. 
Usługa naszej firmy zawsze dostosowana jest do indywidualnych Państwa potrzeb. Prace wykonujemy z należytym poszanowaniem miejsca i starannością. 
Oferujemy : 
- Sprzątanie grobu - usługa polega na uporządkowaniu płyty nagrobnej z wypalonych zniczy, usunięcie zwiędniętych/starych kwiatów, liści wraz z najbliższym otoczeniem grobu. 
- Umycie grobu - usługa polega na uporządkowaniu płyty nagrobnej z wypalonych zniczy, usunięcie zwiędniętych/starych kwiatów, liści wraz z najbliższym otoczeniem grobu oraz umycie pomnika. 
- Odchwaszczenie - usługa polega na pieleniu najbliższego otoczenia grobu oraz obszaru ziemi będącej płytą nagrobną. 
- Odśnieżanie - usługa polega na odśnieżeniu płyty nagrobnej wraz z najbliższym otoczeniem. 
- Położenie kwiatów, zniczy na grobie. 
- Posadzenie kwiatów bądź podlewanie już istniejących żywych kompozycji. 
- Zamówienie mszy świętej w parafii za zmarłego w rocznicę śmierci czy imienin, urodzin. 
- Uprzątnięcie zwiędniętych kwiatów oraz wypalonych zniczy po pogrzebie. 
- Odnalezienie grobu zmarłego. 

Należy pamiętać, że prawidłowa opieka nad grobami i konserwacja nagrobków przedłużają okres ich trwałości.